Słoikowe DIY

Blog DIY o słoikach

Cześć!

Miło nam Cię powitać na naszym blogu DIY. Bardzo się cieszymy, że tu jesteś! Chcemy, żebyś wiedział że to nie jest zwykły blog DIY. To miejsce, w którym znajdziesz odpowiedź jak ze zwyczajnej rzeczy, zrobić coś wyjątkowego! Jar for Everything to strona w całości poświęcona słoikom.  Bo wiesz… słoik, można wykorzystać do stworzenia pięknych i użytecznych produktów. Znajdziesz tutaj dekoracje wykonane ze słoiczków, posiłki i desery, które możesz zapakować do słoika, etykiety na słoiki oraz przeróżne karteczki do słoików, które „zrobią Ci dzień”!

Mamy nadzieję, że jest dla Ciebie ok, kiedy zwracamy się do Ciebie bezpośrednio? Jeśli masz jakieś pytania sprawdź zakładkę KONTAKT i odezwij się do nas, odpowiemy najszybciej jak tylko będziemy mogli.

Poznaj naszą historię…

Stworzyliśmy markę Jar for Everything, bo kochamy piękne, proste i zarazem użyteczne rzeczy. Tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Wierzymy, że w jednym małym słoiczku można schować cały świat!

Czołowym produktem JFE jest 365 pozytywnych myśli – to słoik wypełniony unikalnymi, radosnymi sentencjami na każdy dzień w roku. Historia tego produktu zaczęła się w 2014 roku. To właśnie wtedy powstał pierwszy słoik z pozytywnymi myślami. Stworzony z potrzeby obdarowania bliskiej osoby, czymś wyjątkowymi i unikatowym. W szybkim czasie stał się bestsellerem w blogosferze, co zapoczątkowało narodziny marki Jar For Everything.

Naszą misją, jest nieść radość, uśmiech i inspirację do pogodnego życia.

Trochę czasu zajęło nam przygotowanie produktu najwyższej jakości, stworzenie strony internetowej oraz całego zaplecza, ale od dziś, jesteśmy dla Ciebie każdego dnia na blogu, Facebooku oraz Instagramie.

Udostępnij:
Share on FacebookShare on Google+Share on TumblrShare on LinkedInPin on Pinterest

Dodaj komentarz